Oferta edukacyjna z języka polskiego: Współpraca B2B z edUFFką

  • Home
  • Blog
  • Edukacja
  • Oferta edukacyjna z języka polskiego: Współpraca B2B z edUFFką

Szanowni Państwo,

z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę współpracy skierowaną do szkół przyjaznych edukacji domowej.

Moja firma specjalizuje się w świadczeniu usług edukacyjnych, a w szczególności w zakresie nauczania języka polskiego. Jestem przekonana, że moje doświadczenie i profesjonalizm będą stanowiły wartość dodaną dla Państwa Uczniów.

Jestem doświadczonym nauczycielem języka polskiego, posiadającym ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z Uczniami. Od 2018 roku jestem też związana z edukacją domową, którą poznałam nie tylko jako nauczyciel, ale również jako rodzic.

Zawodowo prowadzę zajęcia z języka polskiego dla uczniów z edukacji domowej: zdalnie, w wersji grupowej oraz indywidualnej. Jestem też egzaminatorem – opracowuję i przeprowadzam egzamin z j.polskiego dla Uczniów z ed.

Moja praca opiera się na indywidualnym podejściu do Ucznia, uwzględniając jego unikalne potrzeby i cele edukacyjne. Działam także w obszarze kształcenia specjalnego, co oznacza, że jestem w stanie sprostać różnorodnym wymaganiom edukacyjnym.

Moja oferta obejmuje szeroki zakres usług. Oferuję współpracę w ramach kształcenia specjalnego, prowadzenia konsultacji i zajęć zdalnych z języka polskiego dla uczniów z edukacji domowej ze szkoły podstawowej a także możliwość opracowania i przeprowadzania egzaminów z języka polskiego, które pomogą ocenić postępy uczniów oraz dostarczyć im cenną informację zwrotną na temat ich umiejętności. Ponadto mogę zaproponować konsultacje dla Uczniów, które pomogą im właściwie przygotować się do egzmainu zaliczeniowego z języka polskiego.

współpraca B2B

Jako nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, jestem świadoma znaczenia dostosowania materiałów i metod dydaktycznych do indywidualnych potrzeb Ucznia. Staram się tworzyć inspirujące i angażujące lekcje, które motywują Uczniów do rozwijania swoich umiejętności językowych. Moim celem jest zapewnienie efektywnego i satysfakcjonującego procesu nauki.

W przypadku współpracy zapewniam możliwość wystawienia faktury VAT, co ułatwi Państwu formalności księgowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą lub mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, proszę o kontakt. Chętnie przedstawię więcej informacji i dostosuję swoją ofertę do Państwa potrzeb.